Modern Deco to firma która funkcjonuje już od 10 lat, co wiąże się z dużym  doświadczeniem, oraz rzetelnym podejściem do wykonywanej pracy. Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który w sposób profesjonalny wykonuje dekoracje balonowe na różnego rodzaju okoliczności, zaczynając od urodzin, poprzez wesela, chrzciny, komunie, komers, stódniówka, a także imprezy firmowe.


Oferujemy:

1. Bramy balonowe standardowe i organiczne  – Tworzone z balonów o różnych kolorach, wielkościach,  wykonane z róźnych materiałów.  Pełnią doskonałą funkcje na zewnątrz jak i w środku odbywającej się imprezy, skrupulatnie dobrane wielkością i kształtem do wystroju sali i danej okoliczności. Tworzymy bramy weselne, na okoliczności firmowe, komers, studniówka, a także dla dzieci z motywami bajkowymi. Brama jest świetnym elementem do zdjęć.
 

2. Girlandy Balonowe – Girlanda balonowa jest elementem dekoracyjnym, który można wykorzystać w pomieszczeniach jak również ma zewnątrz. Girlanda balonowa świetnie sprawdza się do dekoracji scen, sal okolicznościowych, ogrodzeń np. przy okazji wesela, w oknie wystawowym, w przypadku firm przy wejsciach, z okazji otwarcia nowego salonu, punktu sprzedaży, także chrzciny, komunia, urodziny.

3. Kompozycje Balonowe – Kompozycje helowe na stoły pełnią idealną funkcje dekoracyjną tworzącą niesamowity  klimat imprezy. Kolorystyka balonów dobierana jest zgodnie z życzeniem Naszego klienta.

4. Balony Led - Balony świecące z diodą LED to bardzo popularna atrakcja na imprezy firmowe, wesela oraz imprezy okolicznościowe. Oferujemy swoim klientom gotowe zestawy świecących balonów napełnionych helem wraz z dostawą. Jest to świetna alternatywa niedawno popularnych lampionów, które również przyciągały uwagę gości, ale były  mało bezpieczne. Ponadto świecące balony możemy zaproponować w różnych wersjach kolorystycznych : białym i mieniącym się światłem w kolorach RGB, róz.
Przykładowy film demonstrujący wypuszczenie balonów LED :

https://youtu.be/SvMx5JAPRpw

10. Ścianki za stół prezydialny, ścianki foto, ścianki firmowe, personalizowane - Oferujemy Państwu spersonalizowane ścianki, na tle których zdjęcia będą wyjątkowe i niepowtarzalne.  Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, możemy zmieniać kolorystykę oraz konfiguracje ścianek. Posiadamy szeroki wybór ścianek, w różnych wielkościach, kształtach, charakterach. Kolorystyka dekoracji przgotowywana indywidualnie wg potrzeb Naszego klienta.

7.Dym na pierwszy taniec - Proponujemy Państwu usługę wypuszczenia gęstego i bardzo efektownego ciężkiego dymu na pierwszy taniec Pary Młodej z profesjonalnej wytwornicy. Ciężki dym kłębi się powoli nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby Para Młoda tańczyła w chmurach.  Nasza wytwornica jest przeznaczona do profesjonalnych opraw estradowych oraz dużych sal weselnych i daje podwójny efekt, dlatego nie potrzebujemy dwóch wytwornic, by go uzyskać, co widoczne jest na zdjęciach.  W ramach wesela możemy równiej wykorzystać wytwornicę dymu na sesję zdjęciową.  Zapraszamy do współpracy.

9.Megaprezent - Mega prezent dla Młodej Pary jest widowiskową atrakcją dla Nowożeńców i gości weselnych po wyjściu z kościoła lub podczas przywitania przed salą weselną.  Dowozimy prezent pod wskazany adres i o ustalonej godzinie na terenie całego Śląska.  W Mega Prezencie mogą się mieścić w dowolnej kolorystyce baloniki z helem w ilości od 50 szt do około 100. + 2 czerwone serduszka. Opcjonalnie balony mogą być wypuszczane przed salą weselną po zmroku z kolorowym lub białym ledem.

2.Balon Wybuchowy - Balon Wybuchowy świetnie sprawdza się na momenty kulminacyjne podczas imprez firmowych, wesel oraz imprez okolicznościowych . Jest to balon o średnicy 1m mieszczący w sobie ok 100 szt  małych balonów o rozmiarze około 12 cm, w dowolnej kolorystyce oraz konfetti. Balony wybuchowe umieszczane są pod sufitem, nadając sali elegancji.

11. Pokaz Pirotechniczny - Pokaz Fajerwerków odpalany jest drogą radiową, w 70 % procentach strzelany z trzech miejsc , co umożliwia rozciągnięcie pokazu na większej powierzchni.

Link do filmu:

https://youtu.be/gLQ23i9fxiA

https://youtu.be/lKv4ZZbeATc

8. Napis Pirotechniczny - To świetna atrakcja zwieńczająca pokaz pirotechniczny, daje nam możliwość przedstawienia w sposób wizualny okazji dla której goście zebrali się na imprezie. Napis składa się z punktów świetlnych tworzących określony napis jak np. 20 – LAT , palący się przez 60s.

 

Działamy w całej Polsce!

Zapraszamy do współpracy.

 

here breitling bentley replica. cheap price https://www.kupreplikerolex.pl. additional reading www.replicawatchoutlet.com. pop over to this website replica watches cheap. official statement swiss movement replica watch. click this https://www.jpatekphilippe.com/. great site richard mille replica ebay. Perfect gift best luxury replica watches. view it now Andre Drummond jersey. my blog www.courtneyjerseys.com. New Dikembe Mutombo jerseys for sale. click reference https://www.gordonjersey.com/. over at this website Jerami Grant shirt. Go Here https://koncharjerseys.com. 45% off https://www.marcjerseys.com. click here for more info custom Michael Redd jersey. site custom Sam Cassell jersey. More Help Trae Young atlanta hawks jersey.