Modern Deco to firma która funkcjonuje już od 10 lat, co wiąże się z dużym bagażem doświadczeń, oraz rzetelnym podejściem do wykonywanej pracy. Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który w sposób profesjonalny wykonuje dekoracje balonowe na różnego rodzaju okoliczności, zaczynając od urodzin, poprzez wesela, kończąc na imprezach firmowych.
Oferujemy:

1.Bramy balonowe – Pełnią doskonałą funkcje na zewnątrz jak i w środku odbywającej się imprezy, będąc świetnym podkreśleniem przedsięwzięcia. Kształt bramy i jej kolorystyka jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb klienta. Cena zależna jest od wymiarów bramy.
 
2.Balon Wybuchowy - Balon Wybuchowy to świetnie sprawdzająca się atrakcja na momenty kulminacyjne podczas imprez firmowych, wesel oraz imprez okolicznościowych . Jest to balon o średnicy 1m mieszczący w sobie 100 małych 5” balonów w dowolnej kolorystyce oraz konfetti. Balony wybuchowe umieszczane są pod sufitem, gdzie wykonujemy instalacje elektryczną która umożliwia bezpieczne zdetonowanie balonu w pomieszczeniu zamkniętym. Cena zależna jest od zamówionej ilość / Cena za szt. 250 zł / - W cenie zawiera się montaż instalacji.

3.Elementy Wiszące – Świetnym elementem dekoracyjnym są dekoracje balonowe umieszczane pod sufitem, ich kształty, kolorystyka dobierana jest indywidualnie do tematu imprezy i potrzeb klienta.

4.Balony Led - Balony świecące z diodą LED to bardzo popularna atrakcja na imprezy firmowe, wesela oraz imprezy okolicznościowe. Oferujemy swoim klientom gotowe zestawy świecących balonów napełnionych helem wraz z dostawą. Jest to świetna alternatywa niedawno popularnych lampionów, które również przyciągały uwagę gości, ale były niestety mało bezpieczne. Ponadto świecące balony możemy zaproponować w dwóch wersjach kolorystycznych : białym i mieniącym się światłem w kolorach RGB. Cena zależna jest od zamówionej ilość balonów / Cena za szt. 6,5 zł /
Przykładowy film demonstrujący wypuszczenie balonów LED :

https://youtu.be/SvMx5JAPRpw

5.Kompozycje Balonowe – Kompozycje helowe na stoły pełnią idealną funkcje dekoracyjną tworzącą niesamowity, indywidualny klimat imprezy. Cena zależna jest od rodzaju użytych balonów składających się na kompozycję. Standardowy balon helowy 3,5 zł / szt/

6.Girlandy Balonowe – Girlanda balonowa jest elementem dekoracyjnym, który można wykorzystać w wszelaki sposób, jest to spowodowane przez wszechstronny sposób montażu. Girlandę balonową możemy użyć przykładowo do dekoracji  sceny, balkonu, czy barierki.

7.Wypuszczenie balonów z siatki – Oferujemy wypuszczenie dowolnej ilości balonów z siatki ( z możliwością wykorzystania do tego balonów LED) Balon helowy 3,5 szt

8.Balony z nadrukiem – Oferujemy przygotowanie logotypu firmy na balonie gumowym w dowolnej kolorystyce, wraz z usługą nadmuchania i umieszczenia balona na patyczku. Cena zależna jest od zamawianej ilości.

9.Dym na pierwszy taniec - Proponujemy Państwu usługę wypuszczenia gęstego i bardzo efektownego ciężkiego dymu na pierwszy taniec Pary Młodej z profesjonalnej wytwornicy. Ciężki dym kłębi się powoli nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby Para Młoda tańczyła w chmurach.  Nasza wytwornica jest przeznaczona do profesjonalnych opraw estradowych oraz dużych sal weselnych i daje podwójny efekt, dlatego nie potrzebujemy dwóch wytwornic, by go uzyskać, co widoczne jest na zdjęciach.  W ramach wesela możemy równiej wykorzystać wytwornicę dymu na sesję zdjęciową.  Zapraszamy do współpracy.

10.Napis Pirotechniczny - To świetna atrakcja zwieńczająca pokaz pirotechniczny, daje nam możliwość przedstawienia w sposób wizualny okazji dla której goście zebrali się na imprezie. Napis składa się z punktów świetlnych tworzących określony napis jak np. 20 – LAT , palący się przez 60s. Cena napisu zależna jest od ilość użytych liter bądź cyfr.  

11.Megaprezent - Mega prezent dla Młodej Pary jest widowiskową atrakcją dla Nowożeńców i gości weselnych po wyjściu z kościoła lub podczas przywitania przed salą weselną.  Dowozimy pod wskazany adres i o ustalonej godzinie na terenie całego Śląska.  W Mega Prezencie mogą się mieścić w dowolnej kolorystyce baloniki z helem w ilości 100 szt. + 2 czerwone serduszka. Opcjonalnie balony mogą być wypuszczane przed salą weselną po zmroku z kolorowym lub białym ledem.

12. Ścianka za stół prezydialny  - Jedyną w swoim rodzaju ściankę za stół prezydialny tworzą oryginalnie skomponowane elementy tworzące harmonijną całość. Ścianka posiada dwa niezależne źródła światła o dowolnej kolorystyce, co umożliwia znakomite dobranie kolorystki do panującego klimatu na sali. Z całą pewnością jest to doskonały element dekoracyjny, który spełnia oczekiwania.

13. Pokaz Pirotechniczny - Pokaz Fajerwerków odpalany jest drogą radiową, w 70 % procentach strzelany z trzech miejsc , co umożliwia rozciągnięcie pokazu na większej powierzchni.
Link do filmu:

https://youtu.be/gLQ23i9fxiA

https://youtu.be/lKv4ZZbeATc

14.Foto-Ścianka - NOWOŚĆ w Modern Deco! Organizujesz imprezę? Oferujemy Tobie spersonalizowaną ściankę fotograficzną, na tle której Twoje zdjęcia będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, możemy zmieniać kolorystykę oraz konfiguracje ścianki. Do całości oferujemy także profesjonalne oświetlenie fotograficzne, dzięki któremu Wasze zdjęcia będą świetnej jakości. Zapraszamy!!!

 

Działamy w całej Polsce! Zapraszamy do współpracy.